بسته بندی لوازم

امروزه بسته بندی ها تابع صرفه اقتصادی و ایمنی و سهولت در حمل و نقل می باشند. قیمت، زمان و مکان مناسب تعیین کننده نوع بسته بندی می باشند. در واقع بسته بندی باید دارای ظاهری زیبا بوده، محتویات درونش را حفاظت کند و قابلیت چیدمان های بخصوص جهت حمل را داشته باشد.

اهداف بسته  بندی

  • محافظت فیزیکی: اشیاء قرار داده شده درون بسته نیاز به محافظت در برابر سایر عوامل مانند ضربه، لرزش، فشار، حرارت و غیره … دارند.
  • لایه و مانع محافظتی: محافظت در برابر عدم ورود اکسیژن، بخار آب، گرد و خاک، اشعه ماوراءبنفش و …، در بسته بندی مد نظر قرار می گیرند.
  • اطلاع رسانی: اطلاعاتی مانند نحوه انبارش و استفاده از محصول، ترابری، چگونگی حذف یا نابود کردن بسته ها یا محصولات؛ بر روی بسته ها چاپ شده یا توسط برچسب آن ها چسبیده می شوند. 
  • ایمنی: بسته بندی نقشی مهم و اساسی در کاهش ریسک امنیتی برای سلامت محموله دارد. بسته ها با پوشش مقاومتی مناسب بهتر می توانند در کاهش آسیب و هم چنین جلوگیری از دستبرد به محصول مطلوب واقع شوند.
  • سهولت: بسته ها باید ویژگی هایی را به همراه داشته باشند که باعث سهولت در توزیع، جابجایی، نمایش، باز و بسته نمودن دوباره، فروش، استفاده و استفاده مجدد از آن گردند.

برای ما فرقی نمی کند بار شما اثاثیه منزل است یا مبلمان فروشگاه، شکستنی است و یا محصولات تولیدی کارخانه؛ فرش و منسوجات است و یا لوازم خانگی. برای تمامی بارهای شما، بسته بندی های متناسب و مطمئن باربری و اتوبار را با خدمات دهی عالی، در اختیار داریم.

بسته بندی